• Русский
 • Piedāvājums

  Nodarbība vienai personai bez trenera līdz 3h/10€ (ja ir abonements mūsu studijā).

  Strip-plastika

  Dejas māksla, kas palīdz sievietei atraisīties, kļūt valdzinošākai, pāšpārliecinātākai un noslēpumainākai. Sajūtu deja ar flirtu un dvēseles brīvību, kas palīdz atklāt savu iekšējo tēlu.

  Exotic pole dance

  Pats sievišķīgākais un valdzinošākais virziens dejās, kas apvieno gan akrobātiskos, gan strip-plastikas elementus un nostiprina visu sievietes ķermeni.

  Pole dance

  Deja, kas apvieno sevī sportu un mākslu, tas ir unikāls deju virziens, kas harmoniski apvieno sievietes spēku un sievišķību, to parādot jutekliskos deju elementos.

  Pasākumi

  Piedāvājam izklaides komplektus un meistarklases gan mazākām, gan lielākām grupām. (Vecmeitu ballītēm, vecpuišu ballītēm, dzimšanas dienas svinībām, kooperatīviem pasākumiem)
  Cena atkarīga no pasākuma veida, izvēlētā piedāvājuma, un cilvēku skaita.

  Papildus piedāvājumā

  Fotosesija mūsu studijā, fotosesijas tērps, make-up un hennas zīmējumi

  Izbraukumi un meistarklases

  Ja Jums nesanāk atbraukt pie mums,mēs aizbrauksim pie Jums. Piedāvājam fitnesa,stiepšanās vai yogas nodarbības korporatīvajās ballītēs,dārza ballītēs,dzimšanas dienu svinībās,vecmeitu ballītēs. Kā arī novadīsim deju meistarklases Jūsu pilsētā. Cena atkarīga no pasākuma atrašanās vietas.

  Dāvanu kartes

   

  Piedāvājam iegādāties dāvanu kartes ArtinMotion deju studijā grupu un individuālajām nodarbībām no 10€ līdz 100€ vērtībā.

   

  Iespējams izvēlēties nodarbību skaitu un deju virzienu, vai konkrētu summu.

   

  Vairāk informācijas sazinoties ar mums!